Hlavním hudebním hostem bude SLZA

Populární mnohonásobně oceněná česká popová formace, která domácí scénu obohatila o nový prvek a zásobuje ji současnými hity již od roku 2014. Frontman a zpěvák Petr Lexa s kytaristou Lukášem Bundilem za sebou mají tři studiová alba, všechna platinová. Hity dosáhly milionových zhlédnutí na YouTube a streamů na Spotify, které přinesly vyprodané sály. Mezi jejich nejznámější hity patří Lhůta záruční, Celibát, Holomráz, 4 ráno, Bouře či Na srdci.

SLZA

Kapela SLZA se na české popové hudební scéně pohybuje již od roku 2014, kdy se prosadila s megahitem Lhůta záruční, který kapele přinesl i nominace na Ceny Anděl. Duo Petr Lexa a Lukáš Bundil vydalo v roce 2015 multiplatinové debutové album Katarze, z něhož se písně Celibát, Katarze, Fáze pád či Lhůta záruční staly megahity a obsadily první příčky domácích radiových hitparád. Kapela následně absolvovala vyprodané koncertní turné ve velkých sálech po celé ČR.

V následujících dvou letech se SLZA stala vítězem Českého Slavíka v kategoriích Objev roku a Hvězda internetu, Petr Lexa a Lukáš Bundil vyhráli Hudební ceny Evropy 2, anketu žebřík i Utubering Awards za nejpopulárnější kapelu.

V roce 2017 SLZA vydala druhé, rovněž platinové album Holomráz, z něhož se stejnojmenná píseň dostala do TOP 10 radio chart a na YouTube nasbírala přes 16 milionů zhlédnutí. Obdobně si vedl i duet s Celeste Buckingham Na srdci – nejposlouchanější skladba kapely vůbec.

V roce 2020 vydala kapela SLZA své třetí album se symbolickým názvem 3, kterým otevřela novou etapu své tvorby i spolupráci se zahraničními producenty. Hity jako Paravany, 4ráno, Žár či Fotky navázaly na úspěchy předchozích hitů a dosáhly milionových streamů na Spotify i úspěchů v rádiích. Jedním z posledních hitů Bouře, se kapela otevřela novým vlivům, oslovuje nové fanoušky a více se zabývá obsahovou složkou, aniž by rezignovala na hitový potencionál. Stále výrazněji se prosazuje i zpěvák Petr Lexa jako ústřední autor textů.

Aktuálně SLZA s refreshovanou kapelou v zádech koncertuje pravidelně s novou show, živelnějším a rockovějším projevem.

SLZA2021 thomashabr1389

VINAŘSTVÍ VELKÉ BÍLOVICE - Kvalitní moravská a světová vína
BURČÁK • DEGUSTACE VÍN • GRILOVÁNÍ • TRHY • FOLKLÓR • ŽIVÁ HUDBA • SKÁKACÍ HRAD PRO DĚTI

Vám přínáší

Vinařství Velké Bílovice

Navazujeme na více než stoletou tradici zpracování hroznů a výroby vína v největší vinařské obci velkopavlovické podoblasti. Naší vizí je se neustále zdokonalovat, jak v oblast technologií, tak i lidských zdrojů, abychom dokázali pružně reagovat na všechna přání našich zákazníků. Sledujeme světové trendy ve výrobě vína a aplikujeme je i v podmínkách České republiky. Naše produkty oslovují široké spektrum zákazníků, od obchodních řetězců, přesgastronomické provozy, až po jednotlivé milovníky vína.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© VINAŘSTVÍ Velké Bílovice s. r. o.
vytvořil pixelhouse.cz